Strona główna Regulamin

Regulamin

  1. Firma Vaco System Grzegorz Siepielski (dalej zwana Administratorem), wydawca i administrator portalu www.tania-energia.com.pl (zwany dalej Portalem), udostępnia użytkownikom możliwość bezpłatnego umieszczania treści w przewidzianych do tego miejscach na Portalu, w celu dodawania komentarzy i publikacji bezpłatnych ogłoszeń. Administrator zastrzega sobie prawo do wyłączenia możliwości dodawania komentarzy w zakresie publikacji treści promocyjnych i reklamowych.
  2. Użytkownicy portalu, po zarejestrowaniu się, mają prawo po uprzednim zgłoszeniu się przez redakcja@tania-energia.com.pl do publikowania treści na portalu.
  3. Wyświetlanie treści dodanych na Portalu przez użytkowników odbywa się po uprzedniej akceptacji przez Administratora/Redaktora.
  4. Wyświetlanie treści w komentarzach pod artykułami dodanych przez użytkowników Portalu wyświetlanymi na Portalu odbywa się po akceptacji Administratora/Redaktora i są wyświetlane bezpośrednio po ich akceptacji.
  5. Administrator, a także Redaktor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści, komentarze i opinie umieszczane na Portalu przez użytkowników, którzy publikują treści na własną odpowiedzialność.
  6. Na Portalu niedopuszczalne jest publikowanie przez użytkowników treści uznanych powszechnie za wulgarne, obraźliwe, stanowiących groźby, będących pomówieniami czy też celowo obraźliwych dla wywołania kłótni (tzw. trolling oraz hejt), a także reklamowych i mających charakter spamu. Komentarze, które łamią zasady w niniejszym punkcie będą blokowane/niedopuszczane do wyświetlenia.
  7. Administrator zastrzega sobie prawo do nieumieszczania treści niezgodnych z tematyką Portalu, łamiących zasady regulaminu lub powielanych przez Użytkowników.
  8. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania treści wymienionych w pkt. 6 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania dodawania treści w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 6 Regulaminu.
  9. Administrator może również przekazać pozostające w jego posiadaniu dane użytkownika sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań, przy poważnemu złamaniu punktów niniejszego Regulaminu.
  10. Administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.