Strona główna AKTUALNOŚCI Parasol na rower

Parasol na rower

6279
0
PODZIEL SIĘ

Za oknem coraz częściej doświadczamy deszczu zamiast słonecznej pogody. Przysparza to wielu problemów nie tylko pieszym. Deszcz jest dużym utrudnieniem również dla posiadaczy jednośladów. Jazda rowerem i trzymanie jednocześnie parasola jest nie tylko trudne. W wielu przypadkach jest i wyjątkowo niebezpieczne. Coraz częściej można znaleźć jednak rozwiązania pozwalające na jazdę w czasie deszczu. Część osób porzuca ten sposób transportu szczególnie w okresie jesiennym oraz zimowym, głównie z powodu opadów. Jednak stan nawierzchni coraz częściej sprawia, że podróż rowerem jest możliwa praktycznie o każdej porze roku, szczególnie w mieście. Należy tylko wybrać jedno z kilku rozwiązań.

Z jednej strony można znaleźć specjalny drążek, który można przymocować do roweru tak by parasol chronił przed deszczem. Jest to stosunkowo łatwe, proste i tanie rozwiązanie. Możliwość regulacji to dodatkowy atut tego gadżetu, którego montaż również nie przysparza większych problemów.

Inne ciekawe rozwiązanie to Nubrella. Jest to doskonała alternatywa dla kapturów oraz foliowych peleryn, które są również często spotykane. Z racji zapewnienia bezpieczeństwa ten specyficzny parasol jest przeźroczysty. Osłania on jednocześnie praktycznie całą głowę, która z wyglądu może przypominać specyficzny, większy kask. Najczęściej można go założyć wykorzystując specjalną uprząż a całość waży około kilograma.

Ostatnia propozycja dla miłośników jednośladów to LeafxPro. Również i tu można liczyć na dużą łatwość tego rozwiązania w montażu, użytkowaniu oraz złożeniu. W zależności od modelu konstrukcja może ważyć od 1 kg do 1,3 kg, co sprawia, że jest to wyjątkowo lekkie i komfortowe rozwiązanie. Ogromną zaletą jest nie tylko obecność przeźroczystych elementów również to, że całość nie ogranicza ruchów podczas jazdy. Swoista osłona może obejmować zarówno przedni panel oraz tylny. Możliwość regulacji całego zestawu sprawia, że można go dostosować do roweru oraz wzrostu osoby kierującej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę podać swoje imię